Hakkımızda

2005 yılından itibaren kendimize duyduğumuz güvenle, E-Ticaret sektöründe yenilikçi bir dönem başlattık. E-Ticaret sektöründe kısa sürede kendisinden söz ettiren ve aradığınız ilanı bulmanın öncü markası olma konusunda emin adımlarla kararlılık içerisinde yürümektedir.

Bireysel kullanıcı ve kurumsal iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu yeni nesil özelliklerimiz ve teknolojik alt yapımızı adım adım oluşturduk ve yeni teknolojilerle güçlendirmeye devam ediyoruz.

"Türkiye'nin Vitrini" sloganıyla çıktığımız bu yolda müşterilerimize en iyi ve en doğru hizmeti verebilme misyonumuzla sektörün lider markası olmak vizyonuyla sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.

Genç Duyu Medya Hakkında

Genç Duyu Medya, temsil edilen firmalara, internet tabanlı kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kuruluş yılı 2005'den günümüze kadar çalıştığı şahıs,firma ve kurumlara iş alanında sadakat ve güven vermektedir. Web yazılım ve tasarım işinde en iyi olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüme "çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları" ile mümkün olmaktadır.

Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, uygun bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Genç Duyu Medya, gücünü yaptığı işler sonucu müşterilerinden aldığı güvenle; hizmet verdiğimiz her alandan kendilerine çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmayı kendisine görev bilmiştir.

Genç Duyu Medya,müşterileriyle bir aile gibi sıcak ve samidir. Yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.